Niecki dezynfekcyjne

Bioasekuracja oznacza kompleksową ochronę przestrzeni gospodarczych, produkcyjnych i magazynowych przed dostępem potencjalnie zagrażających drobnoustrojów. Chcąc zapobiec przedostawaniu się wirusów i bakterii, a także zanieczyszczeń do newralgicznych obszarów, należy wdrożyć skuteczne środki zabezpieczające. Jednym z nich jest mata dezynfekcyjna, którą znajdziesz w naszym asortymencie. Proponujemy zarówno niecki odkażające, jak i maty przejściowe oraz przejazdowe. Wysoka jakość wykonania wynika z najlepszych materiałów wykorzystanych do produkcji – są to trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne plandeki i tkaniny PCV. Nie poddają się one działaniu czynników zewnętrznych, będąc jednocześnie skutecznym i szybkim narzędziem do dezynfekcji.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – z myślą o czystości i bezpieczeństwie

Dostępna w naszej ofercie mata dezynfekcyjna przejazdowa pozwala na ochronę powierzchni przed zabrudzeniami powodowanymi przez koła samochodów. Jest ona przeznaczona dla aut, które poruszają się w obszarach wymagających najwyższego poziomu czystości, jak np. strefy hodowlane czy przemysłowe. Dzięki wysokiej wytrzymałości i elastyczności gwarantuje bezpieczne i efektywne użytkowanie przez długi czas. Ponieważ oferujemy wyroby różniące się wymiarami, z łatwością znajdziesz w naszym asortymencie egzemplarz, który odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom.

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić dezynfekcyjną matę przejazdową o małych rozmiarach dla samochodów osobowych, czy znacznie większy model przeznaczony dla aut ciężarowych, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Wjeżdżając pojazdem na materiał odkażający i oczyszczający opony, można mieć pewność, że będą pozbawione bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów, które są potencjalnie groźne dla zwierząt czy roślin. Gwarantujemy szeroki wybór, wysoką jakość i konkurencyjne ceny dezynfekcyjnych mat przejazdowych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

kontakt

Masz pytania?
Chcesz zamówić towar telefonicznie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

514 934 388
511 720 908